Tepe Servis Kariyer

Tepe Çağrı Merkezi

Tepe'de Kariyer

Mutlu çalışanlar mutlu müşteriler ve mutlu bir şirket yaratır.

İnsan Kaynakları
Kariyer.net İş İlanları Eleman.net İş İlanları

İnsan Kaynakları Politikamız

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için temek kaynağımız insan olup önceliğimiz çalışanlarımızdır. %82 sini kadın % 18 ini erkeklerin oluşturduğu çalışanlarımızın gelişimi için Online Personel Eğitim Hizmetlerimiz ile sektörde fark yaratmaktayız. Kurmuş olduğumuz TEPE AKADEMİ ile 2016 yılından buyana 1000 çalışanımıza 500 farklı konuda eğitim verdik.

Çalışanlarımızın yaşamış olduğu sorunlara daha hızlı müdahale edebilmek için HAKLI ÇALIŞAN HATTIMIZI kurduk. Bu sayede çalışanlarımız yaşamış olduğu her türlü sorun yada sorusunu HAKLI ÇALIŞAN HATTIMIZI arayarak CEO’ muza kadar istediği an ulaşabilmekte ve en geç 48 saat içerisinde çözüm ve cevap alabilmekte.

Mutlu çalışanlar mutlu müşteriler ve mutlu bir şirket yaratır. Şirketimizde görevli iki değerli psikoloğumuz ile tüm çalışanlarımıza bireysel psikoterapi hizmeti veriyor, Takım Liderleri ile aylık olarak motivasyonel görüşmeleri yapıyoruz. Bu sayede stresle başa çıkma yöntemlerini zenginleştirmeyi ve dışsal etkenlerin iş hayatını olumsuz etkilemesini önlemeyi başarıyoruz.

Eğlenceli vakit geçirmeleri için tüm çalışanlarımızın katıldığı motivasyonel etkinlikler düzenliyoruz. Her yıl düzenlediğimiz, Bahara Merhaba Partisi, Yılbaşı organizasyonları ve Yaz aylarında gerçekleştirdiğimiz piknik partilerimiz ile çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmeye çalışıyoruz.Kariyer.net Aktif İş İlanları

Aşığıda yer alan açık pozisyonlar kariyer.net sitesiyle entegre çalışmaktadır. "Giriş Yap" bölümünden kariyer.net’e giriş yapmanız halinde ilgili sistemler kullanılarak verileriniz sistemimize aktarılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.