Tepe Çağrı Merkezi Yeni Lokasyon

Tepe Çağrı Merkezi

Tepe Çağrı Merkezi’nden 5000 M2’lik Yeni Lokasyon Atağı

Tepe Çağrı Merkezi’nden 5000 M2’lik Yeni Lokasyon Atağı

Ankara’da 5000 M2’lik yeni bir lokasyonda hizmet sunmaya başlayan Tepe Çağrı Merkezi, hızla büyümeye devam ediyor.

Bilkent Center’daki yeni lokasyon, Tepe Prime’daki Çağrı Merkezi birimiyle çift yedekli olarak hizmet veriyor. Bu özelliğiyle Tepe Çağrı Merkezi, Ankara’nın en büyük çift yedekli çalışan çağrı merkezi oldu.

ODTU, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerinin tam ortasında yer alan yeni Tepe Çağrı Merkezi, müşterilerine 7/24 hizmet sağlarken, ihtiyacı olan öğrencilere de ek gelir olanağı sunuyor.

Hem Ankara, hem de İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren Tepe Çağrı Merkezi, Ankara’da Bilkent Center’da 5000 M2’lik yeni lokasyonunu 11 Kasım Çarşamba günü düzenlenen açılış kokteyliyle hizmete sundu. Sesli iletişime ve hoş bir sesin pozitif enerjisine inanan Tepe Çağrı Merkezi, açılışını Anatolian Soprano’s grubu ile taçlandırdı.

Açılış konuşmasını Tepe Servis ve Yönetim AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Levent Güler’in gerçekleştirdiği törende; açılış kurdelesini Bilkent Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Prof. Abdullah Atalar, Bilgi Teknolojileri Kurumu eski Başkanı Tayfun Acarer ve EnerjiSA Müşteri İlişkileri Müdürü Serkan Torun birlikte kesti.

Törene Bilkent Holding Yönetimi, Meteksan Savunma, Meteksan Matbaa, Tepe İnşaat, Tepe Betopan, Tepe Savunma ve Güvenlik, EnerjiSA Dağıtım ve Perakende şirketleri, Bilenerji, Bilintur, Tepe Mobilya, Tepe Güvenlik A.Ş:, Tepe Home, Sports International, Multinet, Bilbak, Cyberpark, Tepe Emlak, Bilkent Center, Tepe Prefabrik yöneticileri katıldı.

Yeni lokasyonu ile birlikte Tepe Çağrı Merkezi, Ankara’daki toplam kapasitesini 7500 M2 ve 1000 seat’e çıkarmış oldu. Bilkent Center’daki yeni lokasyon, Tepe Prime’daki birim ile çift yedekli olarak hizmet veriyor. Bu özelliğiyle Tepe Çağrı Merkezi Ankara’nın en büyük çift yedekli çalışan çağrı merkezi oldu.

Çağrı merkezi hizmetlerinde EnerjSA, İDO ve Multinet gibi büyük kurumsal firmaların tercih ettiği marka olan Tepe Çağrı Merkezi, teknolojik altyapısı ve kapasite yatırımları ile 2010 yılından bugüne hızlı bir büyüme göstererek sektörün liderleri arasındaki yerini aldı.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Canan Çakmakcı, Tepe Çağrı Merkezi’nin kurulduğu günden itibaren, yasal sorumluluklarının da bilinciyle, yüksek seviyede teknoloji, güçlü bir teknik altyapı ve kalifiye insan kaynağıyla hizmet verdiklerini vurgulayarak, “ Müşteri memnuniyeti ticaretin en temel yakıtı, vazgeçilmezi. Çağrı merkezi müşteriyle anında temas kurabilmek için en etkili araçtır. Müşteriler artık 7/24 ulaşabildikleri, görüş ve taleplerini iletebildikleri markalar ile çalışmayı tercih ediyor. Müşteri temsilcisiyle birebir sağlanan bu sıcak iletişimin yerini hiçbir şey tutmuyor. İlerleyen dönemlerde birçok firma, kurum, kuruluşun da çağrı merkezi hizmetine ihtiyaç duyacağı muhakkak. Çağrı merkezi hizmeti, teknolojik alt yapı ve yetişmiş insan kaynağı gerektiren başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Bu sebeple müşteri teması ihtiyacı duyulduğunda, profesyonel ve kalitesi belgelenmiş hizmet sağlayıcılarının tercih edilmesi başarının temeli olacaktır.” Dedi.

Tepe Çağrı Merkezi’nde çağrı merkezi altyapısı, süreçleri, müşteri temsilcileri, müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluklarla ilgili mevcut durumunun belirli standartlara göre takip edilmekte olduğunu belirten Çakmakcı, ilgili standartların uygulanmasıyla birlikte, çağrı merkezinin altyapısından başlayıp, müşteri memnuniyetine kadar giden tüm proseslere yönelik bu kontrolün sunulan hizmete olumlu yansıdığını belirtti.

Sosyal Medya'da Paylaş: